Description
GENERAL |
|
|---|---|
| Colors | Black |
| Available | December 2018 |
| Channels | 2.0ch |
| Total output | 120W |
| Platform | S-Master Amplifier Dolby Digital |
| Key features | HDMI ARC Bluetooth 4.2 connectivity Dolby Digital sound S-Master amplifier Bravia Sync Bass reflex |
CONNECTIVITY |
|
| HDMI port | HDMI ARC / CEC Bravia Sync |
| USB port | USB Type A |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Optical port | Optical Audio |
MAIN UNIT |
|
| Main unit dimensions | 900 x 64 x 88 mm (W x H x D) |
| Main unit weight | 2.4 kg |
| Main unit features | Wall Mountable Bass Reflex Dolby Digital Sound |
POWER |
|
| Standby consumption | 0.5W |
| Active consumption | 30W |

