Description
GENERAL |
|
|---|---|
| Colors | Black |
| Available | May 2019 |
| Channels | 2.1ch |
| Total output | 320W |
| Key features | Wireless subwoofer HDMI ARC Bluetooth 5.0 connectivity 320W total power output |
CONNECTIVITY |
|
| HDMI port | HDMI ARC |
| USB port | Yes |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Optical port | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet port | No |
SUBWOOFER |
|
| Subwoofer dimensions | 190 x 382 x 390 mm |
| Subwoofer weight | 7.8 kg |
| Subwoofer features | Wireless Subwoofer |
MAIN UNIT |
|
| Main unit dimensions | 900 x 64 x 88 mm |
| Main unit weight | 2.4 kg |
POWER |
|
| Active consumption | 30W – Bar 25W – Subwoofer |

